LISTA WSZYSTKICH SĄDÓW W POLSCE

Sąd Rejonowy w Łomży

Adres:

ul. Polowa 1
18-400 Łomża

Województwo:

Podlaskie

Sąd Wyższej Instancji:

Sąd Okręgowy w Łomży

E-mail:

sr@lomza.sr.gov.pl

Numer Telefonu:

(86) 215 09 15

Sprawuje nazdór nad:

miastem: Kolno i Łomża
gminą: Grabowo, Jedwabne, Kolno, Łomża, Mały Płock, Miastkowo, Nowogród, Piątnica, Przytuły, Stawiski, Śniadowo, Turośl, Wizna i Zbójna

Informacje:

Godziny urzędowania
Wszystkie wydziały
-poniedziałek 7.30 - 18.00
-wtorek - piątek 7.30 - 15.30
dla rozpoznawania spraw w postępowaniu przyspieszonym w dni robocze, soboty oraz w dni wolne od pracy: 8.00 - 16.00

Biuro Obsługi Interesantów
ul. Polowa 1
18-400 Łomża
piwnica, pokój nr 019
tel.: (86) 21 50 915
(86) 21 50 922
e-mail: boi@lomza.sr.gov.pl
Godziny przyjęć interesantów:
-poniedziałek 8.00 - 17.30
-wtorek - piątek 8.00 - 15.00

Kasa sądowa
ul. Polowa 1
18-400 Łomża
-poniedziałek - piątek 8.00 - 15.00
(przerwa 12.00 - 12.45)

Biuro Podawcze
-poniedziałek - piątek 8.00 - 15.00

Wydziały:

I Wydział Cywilny
Kierownik sekretariatu
Marta Modzelewska pok. 223
tel.: (86) 215 09 79
fax: (86) 215 09 78
e-mail: wcywilny@lomza.sr.gov.pl

II Wydział Karny
Kierownik sekretariatu
Krystyna Michajłow pok. 106
tel.: (86) 215 09 36
fax: (86) 215 09 38
e-mail: wkarny@lomza.sr.gov.pl

III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Kierownik sekretariat
Jolanta Skowrońska pok. 230
tel.: (86) 215 09 84
fax: (86) 215 09 92
e-mail: wrodzinny@lomza.sr.gov.pl

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Kierownik sekretariatu
Małgorzata Biedrzycka pok. 206
tel.: (86) 215 09 69
e-mail: wpracy@lomza.sr.gov.pl

V Wydział Gospodarczy
Kierownik sekretariatu
Izabela Twarowska pok. 202
tel.: (86) 215 09 65
e-mail: wgospodarczy@lomza.sr.gov.pl

VI Wydział Ksiąg Wieczystych
Kierownik sekretariatu
Barbara Nowocińska pok. 7
tel.: (86) 215 09 07
fax: (86) 215 09 00
e-mail: wksiag@lomza.sr.gov.pl

VII Zamiejscowy Wydział Karny w Kolnie
ul. Woj. Polskiego 32
18-500 Kolno
Kierownik sekretariatu
Beata Gębarska
tel.: (86) 278 10 00
fax: (86) 278 39 70
e-mail: kolno@lomza.sr.gov.pl


źródło:

http://lomza.so.gov.pl/index.php?k=7