LISTA WSZYSTKICH SĄDÓW W POLSCE

Sąd Rejonowy w Ostrołęce

Adres:

ul. Mazowiecka 3
07-410 Ostrołeka

Województwo:

Mazowieckie

Sąd Wyższej Instancji:

Sąd Okręgowy w Ostrołęce

E-mail:

boi@ostroleka.sr.gov.pl

Numer Telefonu:

(29) 765 44 00

Sprawuje nazdór nad:

miastem: Ostrołęka
gminą: Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Myszyniec, Olszewo-Borki, Rzekuń i Troszyn

Informacje:

Biuro Obsługi Interesanta
ul.Mazowiecka 3
07-410 Ostrołęka
Hall Główny
tel.: (29) 765 44 00
(29) 765 44 01
e-mail: boi@ostroleka.sr.gov.pl
Godziny przyjmowania interesantów:
-poniedziałek 7.30 - 18.00
-wtorek - piątek 7.30 - 15.30
(przerwa 11:30 - 11:45)

Wydziały:

I Wydział Cywilny
Kierownik sekretariatu
p.o. Bożena Kłos pok. A214
tel.: (29) 765 44 70
fax: (29) 765 44 78
e-mail: w.cywilny@ostroleka.sr.gov.pl

II Wydział Karny
Kierownik sekretariatu
p.o. Anna Grabowska pok. A206
tel: (29) 765 44 50
fax: (29) 765 44 67
e-mail: w.karny@ostroleka.sr.gov.pl
Sekcja Wykonawcza
Kierownik Sekretariatu Sekcji
Dorota Grabowska pok. A108
tel.: (29) 765 44 51
fax: (29) 765 44 68
e-mail: s.wykonawcza@ostroleka.sr.gov.pl
Egzekucja Należności Sądowych
pokój A110a

III Wydział Rodzinny
Kierownik sekretariatu
Małgorzata Chojnowska pok. B223
tel.: (29) 765 44 80
fax: (29) 765 44 89
e-mail: w.rodzinny@ostroleka.sr.gov.pl

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Kierownik sekretariatu
Małgorzata Sówka pok. A105
tel.: (29) 765 44 40
fax: (29) 765 44 44
e-mail: w.pracy@ostroleka.sr.gov.pl

V Wydział Gospodarczy
Kierownik sekretariatu
Bożena Ambroziak pok. A308
tel.: (29) 765 44 90
fax: (29) 765 44 97
e-mail: w.gospodarczy@ostroleka.sr.gov.pl
Upadłości
Bogumiła Dzwonkowska pok. A309
tel.: (29) 765 44 93
Centralna Informacja KRS
pokój A005
tel.: (29) 765 44 13

IV Wydział Ksiąg Wieczystych
Kierownik sekretariatu
Anna Wencewicz-Dobrowolska pok. A004
tel.: (29) 765 44 10
e-mail: w.ksiagwieczystych@ostroleka.sr.gov.pl
Biuro Podawcze WKW
pokój A005
tel.: (29) 765 44 12
fax: (29) 765 44 19
Godziny przyjmowania interesantów:
-poniedziałek 9:00 - 18:00
-wtorek - piątek 7:30 - 14.30
(przerwa 11:30 - 11:45)

źródło:

http://www.ostroleka.sr.gov.pl/