Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Adwokacko-Radcowska Tuzinek i Wspólnicy S.C.

 Kancelaria Adwokacko-Radcowska Tuzinek i Wspólnicy S.C.

Godziny Pracy


brak danych

Kontakt

Adres: ul. Fundamentowa 53 (lok. 1)
04-057 Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: 22 425 63 60

Źródło: kancelariatuzinek.pl

W skrócie

Kancelaria Adwokacko-Radcowska "Tuzinek i Wspólnicy" świadczy pełny zakres obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, jednostek administracji państwowej i samorządowej, stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz na rzecz osób fizycznych. Specjalizujemy się w postępowaniach prawnych dotyczących nieruchomości (reprywatyzacja, grunty warszawskie, opłaty za użytkowanie wieczyste, regulowanie stanów prawnych nieruchomości, obsługa procesu budowlanego).

Mapa

Więcej informacji

Zespół kancelarii stanowią zarówno doświadczeni, jak i młodzi prawnicy. Wszyscy posiadamy uprawnienia zawodowe adwokatów i radców prawnych, co gwarantuje wykonywanie obsługi prawnej zgodnie z zasadami profesjonalizmu i etyki zawodowej.
Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
Kancelaria na stałe współpracuje również z kilkunastoma innymi prawnikami, będącymi specjalistami w różnych dziedzinach, co zwiększa elastyczność naszej oferty i pozwala dostosować ją do potrzeb Klientów. Ponadto, Kancelaria stale współpracuje z Kancelarią Notarialną notariusza Krzysztofa Tuzinek.