Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Adwokacka adw. Marta Głuch

Kancelaria Adwokacka adw. Marta Głuch

Godziny Pracy


brak danych

Kontakt

Adres: aleja Solidarności 119/125 lok. 67, 00-897 Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: +48 791 120 300

Źródło: dobryadwokat.info

W skrócie

Specjalizacja Kancelarii Marta Głuch na sprawach związanych z podziałem majątku małżeńskiego oraz zagadnieniach ustalania wartości i podziałów firm, udziałów w spółkach, akcji, i innych instrumentów finansowych pozwoliła na zdobycie wyjątkowych kompetencji, odróżniających tą kancelarię od konkurentów.

Mapa

Więcej informacji

PODZIAŁ MAJĄTKU
Reprezentujemy klienta w negocjacjach w celu zawarcia umowy notarialnej; wnosimy do Sądu sprawy o podział majątku wspólnego; pomagamy w ustaleniu nieujawnionych przez stronę przeciwną składników majątku wspólnego, pomagamy w zdobyciu koniecznych dla postępowania dokumentów.

ROZWÓD
Przygotowanie pozwu rozwodowego lub odpowiedzi na pozew, reprezentacja w trakcie postępowania sądowego, oraz wszelkie inne czynności pozwalające zabezpieczyć interesy klienta w trakcie przeprowadzanej sprawy (dotyczące m.in. opieki nad dziećmi oraz podziału majątku).

ALIMENTY
Przygotowanie pozwu o alimenty; o podwyższenie lub obniżenie wysokości alimentów; wnoszenie wniosków o zabezpieczenie, w celu uzyskanie środków utrzymania jeszcze w trakcie postępowania sądowego i przed wydaniem wyroku, pomoc w egzekucji sądowej alimentów już zasądzonych

SPADKI
Planowanie rozporządzeń testamentowych, dyspozycji majątkowych za życia spadkodawcy w kontekście prawa spadkobierców ustawowych do zachowku, udział Kancelarii w postępowaniach o stwierdzenie nabycia spadku, wyłączenie spadkobierców niegodnych dziedziczenia, zabezpieczenie i dział spadku.