Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Wędzicha

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Wędzicha

Godziny Pracy


Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Kontakt

Adres: ul. Światowida 47/20
03-144 Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: +48 519-386-956

Źródło: kancelariawedzicha.pl

W skrócie

Kancelaria Adwokacka Anna Wędzicha specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku, prawa rodzicielskie), cywilnego (spadki i zasiedzenia) oraz prawa karnego.

Mapa

Więcej informacji

Oferowane usługi:
Budowanie strategii procesowej i doradztwo w trwających procesach
Apelacja
Reprezentacja klientów przed Sądem
Pozew, odpowiedź na pozew, wnioski dowodowe i inne pisma procesowe
Negocjacje przedsądowe
Mediacje
Porady prawne


Rozwód
Podjęcie decyzji o rozwodzie jest bardzo trudne. Czasami, nawet nie mamy możliwości decydowania- współmałżonek podjął decyzję za nas.

Pod wpływem emocji łatwo popełnić błędy, które mogą odcisnąć piętno na naszym dalszym życiu. Choć ciężko jest samemu spojrzeć na sytuację, w której się znaleźliśmy z dystansem, nie ma nic lepszego niż zachowanie zdrowego rozsądku i profesjonalna pomoc.

Postępowanie w sprawie o rozwód sięga głęboko w sferę życia prywatnego. Niejednokrotnie w trakcie trwania procesu, dochodzi do wydarzeń, które rozgrywają się poza salą sądową, a mają wpływ na rozstrzygnięcia zapadłe podczas procesu. Warto więc działać z rozwagą i nie kierować się emocjami, które w tych chwilach są złym doradcą.Budowanie strategii procesowej i doradztwo w trwających procesach
Mając doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych, wiemy, że w rzeczywistości postępowanie rozwodowe nie zaczyna się w Sądzie, czy też od sporządzenia pozwu, a znacznie wcześniej.

Specyfika procedowania sprawia, iż co do zasady czynności wykonanych przed Sądem nie da się powtórzyć, a niejednokrotnie mogą mieć decydujące znaczenie na wynik sprawy. Wymaga to dobrego przygotowania i zaangażowania.

Chcąc w pełni bronić swoich praw, musimy być przygotowani. Ze swoimi klientami szczegółowo i wnikliwie omawiamy ich sytuację i budujemy strategię postępowania.

Sam rozwód w wielu przypadkach jest dopiero początkiem końca związku dwóch ludzi. Prawomocne orzeczenie rozwodu, często pociąga za sobą sprawę o podział majątku wspólnego. Podejmując swoje działania, mamy w perspektywie wszystkie aspekty związane z samym rozwodem, a także z konsekwencjami, które z niego wynikają.