Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Prawna Mroczek & Partnerzy

Kancelaria Prawna Mroczek & Partnerzy

Godziny Pracy


brak danych

Kontakt

Adres: ul. Okopowa 56 lok. 1, Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: 501 219 214

Źródło: lexkm.pl

W skrócie

Kancelaria prawna Mroczek & Partnerzy to wysokiej klasy specjaliści szczególnie w takich dziedzinach jak: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo gospodarcze i prawo pracy. Nasi radcy prawni świadczą także usługi w zakresie pozostałych spraw związanych z działalnością gospodarczą - w tym również zakładanie spółek czy reprezentacja Klientów. Nasi radcy prawni świadczą także usługi dla osób fizycznych. Pomoc oraz porada prawna udzielana jest w wielu gałęziach prawa np.: prawo cywilne, czy prawo rodzinne. Misją Kancelarii Mroczek & Partnerzy jest świadczenie szybkiej i kom

Mapa

Więcej informacji

Kancelaria – Mroczek & Partnerzy powstała z połączenia indywidualnych kancelarii radców prawnych. Połączenie nastąpiło w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony Klientów instytucjonalnych na korzystanie z usług firm prawniczych przygotowanych pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym do świadczenia usług prawnych zgodnie z przyjętymi na świecie standardami.

Nasze dotychczasowe doświadczenie jako radców prawnych, legislatorów oraz doświadczenie naszych pracowników oparte na pracy w takich instytucjach jak np. Ministerstwo Skarbu Państwa, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów,Centrum Projektów Europejskich oraz szeregu warszawskich kancelarii, pozwoliło stworzyć w prowadzonej kancelarii prawnej system bezpieczeństwa podejmowanych działań związanych z obsługą prawną przedsiębiorców.

Zapewniamy konsultacje i pomoc prawną w prowadzeniu spraw zarówno przed sądami, jak i organami administracji samorządowej oraz rządowej. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego oraz windykacji należności na rzecz różnych podmiotów gospodarczych. Kancelaria świadczy usługi dla firm zajmujących czołowe pozycje w rankingach polskich przedsiębiorstw a także podmiotów gospodarczych stawiających na tej drodze pierwsze kroki.