Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Radomska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Radomska

Godziny Pracy


brak danych

Kontakt

Adres: ul. Dobrowoja 11 lok. 5
​04-003- Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: 507 98 90 97

Źródło: kancelaria-adwokat.org

W skrócie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Moniki Radomskiej oferuje kompleksową obsługę prawną kierowaną do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki prawa handlowego, podmioty publiczne, jednostki samorządowe, instytucje i jednostki organizacyjne, stowarzyszenia, fundacje oraz organizacje społeczne). Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie – przy ul. Dobrowoja 11 lok. 5 (dzielnica Praga Południe).

Mapa

Więcej informacji

Oferta Kancelarii Adwokackiej zawiera ponadto reprezentowanie klientów w postępowaniu przygotowawczym, przed policją, prokuraturą, w postępowaniu sądowym przed sądami powszechnymi i administracyjnymi I i II instancji oraz w postępowaniu wykonawczym i egzekucyjnym, a ponadto występowanie przed urzędami, organami administracyjnymi, sądami polubownymi, pomoc prawną w mediacji, uczestnictwo w negocjacjach oraz wizyty w aresztach śledczych i zakładach karnych.

Adwokat Monika Radomska skupia się na potrzebach prawnych swoich klientów i dostarcza im skutecznych rozwiązań prawnych w każdej sprawie. Zapewnia swoje zaangażowanie oraz kompleksowe podejście w napotkanych przez nich problemach prawnych. Kancelaria utrzymuje stały kontakt z klientem w trakcie trwania całego postępowania, udziela informacji o przebiegu spraw, prezentuje możliwe rozwiązania i konsultuje podejmowane przez siebie czynności dla zapewnienia jak najpełniejszego uczestnictwa w procesie decyzyjnym osób, których dana sprawa dotyczy.