Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

JST Kancelaria Adwokacka

JST Kancelaria Adwokacka

Godziny Pracy


pn – pt: 9:00-19:00

Kontakt

Adres: ul. Niemcewicza 26 lok. 58 kl. B 9 p.
02-306 Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: +48 515 902 073

Źródło: jstkancelaria.pl

W skrócie

Kompleksowa obsługa prawna firm i osób indywidualnych. Sporne sprawy w sądzie. Szczególna pomoc prawna. Reprezentowanie w sądach w sprawach dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Mapa

Więcej informacji

PRAWO PRACY - DLA PRACOWNIKA
Twój pracodawca potraktował Cię niesprawiedliwie? ZUS odmawia należnych świadczeń? Twoje stanowisko jest zagrożone? Nie daj się, walcz i udowodnij, kto ma rację. Daj sobie pomóc, uratuj swoją karierę i poczucie własnej wartości!

PRAWO PRACY - DLA PRACODAWCY
Zwolnienia lekarskie, umowy, urlopy, wypowiedzenia, ciąże, związki zawodowe… Istne pole minowe. Jak to wszystko ogarnąć i nie zwariować? A przecież Ty musisz zająć się działalnością firmy. Zdejmiemy Ci to z głowy!

PRAWO RODZINNE - MIĘDZY DOROSŁYMI
Rozwodzisz się. Dzielisz majątek. A może chcesz podpisać intercyzę? Te sprawy dotyczą kwestii osobistych, czasem wręcz intymnych. A przecież właśnie teraz jesteś wulkanem emocji! Potrzebujesz prawnika, który spojrzy na wszystko chłodnym okiem.

PRAWO RODZINNE - MOJE DZIECKO
Jest dla Ciebie wszystkim! Decyzje, które teraz podejmiesz, zaważą na jego całym życiu. Komu i na jakich warunkach zostanie przyznana opieka nad nim? Czy będzie bezpieczne? Czy ochronisz je przed krzywdą albo przed niesłusznymi oskarżeniami?

PRAWO KARNE - ZOSTAŁEM OSKARŻONY
Ratuj się, zanim będzie za późno! Nawet jeśli nie grozi Ci więzienie, wyrok skazujący może odebrać Ci prawo wykonywania zawodu, prawo jazdy lub inne uprawnienia! Jeden błędny krok, niewielka zwłoka w kontakcie z adwokatem, może skutkować katastrofą.

PRAWO KARNE - ZOSTAŁEM POKRZYWDZONY
Chcesz dopilnować, żeby sprawca został ukarany? Pomożemy Ci występować w sądzie jako strona, a nie tylko świadek! A może należy Ci się zadośćuczynienie pieniężne, ale o tym nie wiesz? Profesjonalną pomoc masz na wyciągnięcie ręki.