Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska

Godziny Pracy


Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 9.00 do 17.00

Kontakt

Adres: ul. Wiatraczna 15 lok. 5
04-364 Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: 608019016

Źródło: adwokat-frydulska.pl

W skrócie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Moniki Frydulskiej znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Świadczymy profesjonalną pomoc prawną na rzecz zarówno podmiotów indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarczą. Prawnicy Kancelarii udzielają bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzają pisma i opinie prawne oraz zapewniają reprezentację przed sądami a także innymi instytucjami państwowymi.

Mapa

Więcej informacji

Specjalizujemy się w sprawach cywilnych, karnych, gospodarczych oraz prawie nowych technologii. Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim i języku angielskim. Szczegółowe informacje na temat zakresu usług prawnych świadczonych przez Kancelarię oraz rodzaju spraw prowadzonych przez nas spraw znajdziecie Państwo w zakładce Obszary Praktyki.
Współpracujemy z doświadczonymi notariuszami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.

Kancelarię tworzy adwokat Monika Frydulska oraz grono wykwalifikowanych prawników współpracujących z Kancelarią. Świadczymy pomoc prawną na rzecz osób prawnych a także klientów indywidualnych. Główne obszary praktyki to prawo: cywilne, karne, gospodarcze oraz prawo nowych technologii. Kancelaria świadczy obsługę prawną w języku polskim i języku angielskim.
Obsługa prawna realizowana jest poprzez: udzielanie porad prawnych, opiniowanie pism i umów a także reprezentowanie Klientów przed sądami, urzędami, innymi instytucjami.
W pracy przyświecają nam takie wartości jak: profesjonalizm, uczciwość a przede wszystkim dobro klienta. Każdy klient kancelarii jest na bieżąco informowany o stanie sprawy, złożonych pismach, podjętych działaniach. Przed każdą rozprawą Klient zapraszany jest na spotkanie w celu omówienia, tego co wydarzy się na rozprawie.
Zbiór Zasad Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu jest nieodłączną częścią naszej pracy. Wyznacza on wysokie standardy etyczne przy relacjach z klientami, adwokatami oraz instytucjami.