Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Adwokacka Antoni Szymkuć

Kancelaria Adwokacka Antoni Szymkuć

Godziny Pracy


Kancelaria czynna jest
od poniedziałku do piątku
w godzinach 10.00 –18.00

Kontakt

Adres: ul. Ogrodowa 8 m. 86
00-896 Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: 601 290 962

Źródło: http://aszymkuc.pl/

W skrócie

Kancelaria Adwokacka Antoni Szymkuć świadczy porady prawne w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego i spraw mieszkaniowych. Kancelaria adwokacka, adwokat, porady prawne.

Mapa

Więcej informacji

Adwokat Antoni Szymkuć jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1989-90 był prezesem Spółdzielni Akademickiej „Artus” w Warszawie, a następnie aplikantem prokuratorskim i prokuratorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Od 1997 prowadzi działalność adwokacką, najpierw w Pułtusku, a od 1999 roku w Warszawie. Prowadzi profesjonalną Kancelarię Adwokacką, która zajmuje się różnymi rodzajami prawa, przede wszystkim prawem karnym i cywilnym, ale także prawem rodzinnym i opiekuńczym, prawem spadkowym, prowadzeniem spraw mieszkaniowych oraz ogólną regulacją stanów prawnych nieruchomości.

Kancelaria Adwokacka Antoniego Szymkucia to profesjonalne biuro, w którym udzielane są porady prawne ze wszystkich wymienionych wyżej dziedzin prawa i nie tylko. Nasz profesjonalny, wszechstronnie wykwalifikowany zespół prawników pomoże Państwu rozwiązać trudną sprawę spadkową, konflikt o podział majątku, doradzi w sprawie rozwodowej oraz zapewni reprezentowanie przed sądem. Jesteśmy pewni iż usługi, świadczone przez naszą Kancelarię Adwokacką pomogą Państwu w najbardziej skomplikowanych sprawach prawnych.