Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski

Godziny Pracy


brak danych

Kontakt

Adres: ul. Rzymowskiego 30 lok. 314 A
02-697 Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: 606 652 519

Źródło: lblegal.pl

W skrócie

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Brzozowskiego świadczy usługi prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

Mapa

Więcej informacji

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasza Brzozowskiego
świadczy usługi prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.
Obsługę prawną dla naszych klientów wykonujemy z najwyższą jakością i starannością. Priorytetem kancelarii jest szybkie i efektywne działanie tak, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązanie w zleconych sprawach. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, unikając schematów w podejmowanych działaniach. Dużą wagę przywiązujemy do stałego kontaktu z klientem i pełnej dostępności przy wykonywaniu usług prawnych. Klient jest informowany na bieżąco i dokładnie o stanie zleconej sprawy. Dzięki posiadanemu nowoczesnemu zapleczu technicznemu Kancelaria świadczy usługi niezależnie od położenia siedziby klienta.
Kancelaria zapewnia najwyższą staranność i postępowanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej, gwarantując poufność i zachowanie tajemnicy. Chcąc zapewnić jak najlepszą obsługę prawną, Kancelaria współpracuje także z innymi adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami i aplikantami radcowskimi i adwokackimi na terenie całego kraju.
Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną dostosowaną do konkretnych oczekiwań. Udzielamy pomocy prawnej w wielu dziedzinach prawa, jednakże specjalizujemy się w odzyskiwaniu wierzytelności i szeroko rozumianym prawie gospodarczym zapewniając obsługę prawną przedsiębiorcom. Istotną częścią naszej praktyki jest prawo cywilne, a zwłaszcza sprawy odszkodowawcze, spadkowe oraz dotyczące nieruchomości. Posiadamy również duże doświadczenie w zakresie świadczenia usług z zakresu prawa pracy. Niezmiernie ważnym elementem naszej pracy jest reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.