Miasto: warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Grabek

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Grabek

Godziny Pracy


poniedzialek -piatek 9 00-1700

Kontakt

Adres: ul. Myśliwiecka 11 Lokal 4A

00-459 Warszawa

E-mail: brak danych

Nr. Tel: +48608370641

Źródło: kancelaria-grabek.pl/

Specjalizacja

W skrócie

Kancelaria współpracuje ze specjalistami różnych dziedzin prawa. Zapewnia także wsparcie konsultacyjne doradcy podatkowego, notariusza, audytorów, ekspertów z dziedziny finansów oraz kadr.

Kancelaria oferuje wsparcie we wszystkich dziedzinach prawa związanych z działalnością gospodarczą. Zapewnia obsługę wewnątrzkorporacyjną, transakcyjną oraz procesową.

Mapa

Więcej informacji

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Na liście radców prawnych prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie figuruję pod numerem WA-11159.Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie gospodarczym. Doświadczenie zdobywałam pełniąc funkcję asystenta sędziego w Wydziale Cywilnym Sądu Apelacyjnego w Warszawie, współpracując z jedną z czołowych polskich kancelarii „BWHS Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer” Sp. J. oraz pełniąc funkcje zarządcze i nadzorcze w organach spółek. Od lat w ramach stałego doradztwa prawnego świadczę kompleksowe usługi na rzecz grupy kapitałowej i związanych z nią osób fizycznych. Spółki wchodzące w skład tej grupy z moją pomocą z sukcesem realizują przedsięwzięcia w różnych sektorach gospodarki, takich jak obrót nieruchomościami, rynek usług, budownictwo, czy produkcja rolna.Znam specyfikę i potrzeby przedsiębiorców, dlatego skutecznie i efektywnie doradzam swoim Klientom, współtworząc ich biznesowy rozwój.Osoby, z którymi współpracuję w ramach doradztwa gospodarczego zaufały mi również na gruncie prywatnym powierzając kancelarii prowadzenie swoich spraw osobistych.