Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Winkiel Ewelina Kancelaria Adwokacka

Winkiel Ewelina Kancelaria Adwokacka

Godziny Pracy


pn - pt
w godz. od 9.00 -16.00

Kontakt

Adres: ul. Chałubińskiego 8 (piętro 40)
00-613 Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: 606 742 334

Źródło: kancelaria-winkiel.pl

W skrócie

Zapewniamy kompleksową pomoc prawną Klientom indywidualnym i biznesowym. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie, redagujemy umowy i reprezentujemy Klientów przed sądem.

Mapa

Więcej informacji

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Winkiel świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Obszarem działania kancelarii jest przede wszystkim Warszawa oraz Łódź.

Naszymi Klientami są mali przedsiębiorcy i duże spółki reprezentujący różne branże. Świadczymy na ich rzecz kompleksową obsługę prawną i pomagamy im w sprawach bieżących. Łączenie elementów pomocy prawnej z doradztwem handlowym jest wynikiem przekonania, iż rzeczywiste cele gospodarcze naszych Klientów wykraczają zazwyczaj poza czysty aspekt prawny i w związku z tym wymagają szerszego spojrzenia na przedstawiany problem.

Działalność Kancelarii to również reprezentowanie klientów indywidualnych w sprawach sądowych. Posiadamy doświadczenie w zakresie dochodzenia odszkodowań z wypadków drogowych, błędu w sztuce lekarskiej oraz w sprawach karnych na wszystkich jego etapach.

Na życzenie Klientów Kancelaria świadczy swoje usługi także w innych regionach, przedkładając w takich przypadkach każdorazowo optymalną dla danej sprawy ofertę prowadzenia sprawy lub wykonywania usług, niezbędnych do ochrony praw i roszczeń Klientów. Istotną formą pracy kancelarii jest również świadczenie porad prawnych on-line, zwłaszcza dla klientów przebywających poza granicami kraju.
Copyright © 2014 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Winkiel