Miasto: Warszawa Województwo: Mazowieckie

Kancelaria Adwokacka adw. Marek Słojewski

Kancelaria Adwokacka adw. Marek Słojewski

Godziny Pracy


brak danych

Kontakt

Adres: ul. Polna 10/14 lok. 99
00-625 Warszawa

E-mail: [email protected]

Nr. Tel: 22 499 68 40

Źródło: adwokatslojewski.com

W skrócie

Moja kancelaria istnieje na rynku prawniczym od 2004 roku. Udzielam porad prawnych osobom fizycznym i prawnym oraz podmiotom nie mającym osobowości prawnej. Specjalizuję się w dziedzinie prawa karnego, w szczególności w zakresie przestępstw gospodarczych, wypadków drogowych oraz błędów lekarskich. Sporządzam kasacje karne. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa cywilnego (spadki, zasiedzenie, zniesienie współwłasności, podział majątku, najem i własność lokali, odszkodowania, egzekucja) oraz gospodarczego (umowy, zapłata należności). Dodatkowo reprezentuję strony

Mapa

Więcej informacji

Moja kancelaria istnieje na rynku prawniczym od 2004 roku. Przez ten czas zdobyłem odpowiednie doświadczenie i rozległą wiedzę w zakresie usług prawniczych. Udzielam porad prawnych osobom fizycznym i prawnym oraz podmiotom nie posiadającym osobowiści prawnej.

Specjalizuję się w dziedzinie prawa karnego, w szczególności w zakresie przestępstw gospodarczych, wypadków drogowych i błędów lekarskich. Reprezentuję strony w postępowaniu przygotowaczyn oraz przed sądami I i II instancji, jak również sporządzam kasacje karne oraz wnioski o wniesinie kasacji do RPO i PG.

Udzielam też fachowych porad prawnych i prowadzę sprawy z zakresu prawa cywilnego (spadki, zasiedzenie, zniesienie współwłasności, podział majątku, najem i własność lokali, dochdzenie odszkodowania i zadośćuczynienia), gospodarczego (umowy, dochodzenie zapłaty należności) oraz rodzinnego (rozwód, separacja).

Zajmuję się też sprawami rozpatrywanymi w trybie administracyjnym i sądowo-administracyjnym przede wszystkim z zakresu prawa budowlanego).

W mojej kancelarii adwokackiej dbam o powierzone zadania ze szczególną uwagą. Każda ze spraw, które prowadzę, jest traktowana indywidualnie oraz z uwzględnieniem potrzeb danego klienta. Gwarantuję Państwu, że w mojej kancelarii prawnej znajdą Państwo nie tylko fachowe doradztwo prawne, ale także wsparcie i zrozumienie.

Główny zakres mojej działalności to prawo karne. Reprezentuję pokrzywdzonych (oskarżycieli posiłkowych i substydiarnych) oraz oskarżonych (podejrzanych) zarówno w postępowaniu przygotowawczym (dochodzenie, śledztwo) jak i przed sądami I i II instancji.

Przede wszystkim w sprawach dotyczących przestępstw gospodarczych, wypadków drogowych i błędów lekarskich.

Sporządzam również i popieram przed Sądem Najwyższym kasacje karne oraz wnioski o wniesienie kasacji do RPO i PG .

Ponadto udzielam fachowych porad prawnych i prowadzę sprawy z zakresu prawa cywilnego (głównie spadkowe, o zasiedzenie, zniesienie współwłasności i podział majątku, a także sprawy o najem i własność lokali oraz o zapłatę odszkodowania i zadośćuczynienia), gospodarczego (sporządzanie projektów, analiza i opiniowanie umów w obrocie gospodarczym, dochodzenie zapłaty należności) oraz rodzinnego (rozwód, separacja).

Zajmuję się też sprawami rozpatrywanymi w trybie administracyjnym i sądowo – administracyjnym (przede wszystkim z zakresu prawa budowlanego).